Apacer Ram 4GB DDRAM3 SODIMM 512x 8, Low Voltage 1.35V PC12800, 1600MHz for Notebook

1.485,00 ден.   Спореди

Apacer Ram 4GB DDRAM3 SODIMM 512x 8, Low Voltage 1.35V PC12800, 1600MHz for Notebook


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.485,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apacer Ram 4GB DDRAM3 SODIMM 512x 8, Low Voltage 1.35V PC12800, 1600MHz for Notebook

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка