Antenna Panel PacificWireless 2,4Ghz 16Db

Antenna Panel PacificWireless 2,4Ghz 16Db

4.163,00 ден.   Спореди

Antenna Panel PacificWireless 2,4Ghz 16Db


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.163,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Antenna Panel PacificWireless 2,4Ghz 16Db

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка