Antena TP-Link TL-ANT2408C

680,00 ден.   Спореди

TL-ANT2408C 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Desktop Antenna, Cable length=1.3m, SMA connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 680,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT2408C 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Desktop Antenna, Cable length=1.3m, SMA connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка