ANTARI Z-1500II машина за испуштање на магла

58.410,00 ден.   Спореди

Моќна, нискошумна машина за испуштање на магла која содржи грејач од 1500 W. Идеален за сцени, големи дискотеки, продукциски компании и е погодна за индустриски намени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 58.410,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќна, нискошумна машина за испуштање на магла која содржи грејач од 1500 W. Идеален за сцени, големи дискотеки, продукциски компании и е погодна за индустриски намени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи