Android Smart TV HDMI Stick LDK IV388 Quad Core 1.6GHz/2GB/8GB SSD/Full HD/WiFi/A4.4 KK

2.700,00 ден.   Спореди

Android Smart TV HDMI Stick LDK IV388 Quad Core 1.6GHz/2GB/8GB SSD/Full HD/WiFi/A4.4 KK. Android Smart TV HDMI stick * Android 4.4.2 KitKat OS * CPU: ARM Cortex A9 Rockchip RK3188T 1.6GHz Quad--core *...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.700,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Android Smart TV HDMI Stick LDK IV388 Quad Core 1.6GHz/2GB/8GB SSD/Full HD/WiFi/A4.4 KK. Android Smart TV HDMI stick * Android 4.4.2 KitKat OS * CPU: ARM Cortex A9 Rockchip RK3188T 1.6GHz Quad--core * GPU: Mali-400 MP * RAM: 2GB DDR3 * Memory: 8GB NAND Flash * Supports 802.11 b/g/n, RTL8189/AP6210 * Bluetooth * HDMI 1.4 * USB port + 2x Micro USB ports * Micro SD card slot * Built in Microphone * Size: 101.2 x 48 x 9.5 m * Full HD Movie Player * Video Output: 1920x1080P @60Hz Full HD * Connect to internet and watch video online * Cloud TV * Download and enjoy popular apps and games from the Google Play Store * Plays popular video, music, and photo formats * Support mouse and keyboard via USB & 2.4G wireless mouse and keyboard Included: Power Adapter, USB Cable
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка