AMD Sempron LE-1200 2.1GHz 64bit AM2

AMD Sempron LE-1200 2.1GHz 64bit AM2

1.580,00 ден.   Спореди

Шифра 34256 - AMD Sempron LE-1200 2.1GHz 64bit AM2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.580,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34256 - AMD Sempron LE-1200 2.1GHz 64bit AM2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка