AMD Sempron 2600 64bit S754

AMD Sempron 2600 64bit S754

799,00 ден.   Спореди

Шифра 34108 - AMD Sempron 2600 64bit S754


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34108 - AMD Sempron 2600 64bit S754

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка