AMD Sempron 140 2.70GHz

AMD Sempron 140 2.70GHz

1.904,00 ден.   Спореди

AMD Sempron 140 2.70GHz, 1MB Cache, Socket AM3, 45W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.904,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Sempron 140 2.70GHz, 1MB Cache, Socket AM3, 45W, BOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка