AMD Radeon HD6750 PCI-EX2.0 1024MB DDR3 128 bit, 700/1600 MHz, DVI/HDMI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, CrossfireX, HD3D, Lite Retail

4.321,00 ден.   Спореди

AMD Radeon HD6750 PCI-EX2.0 1024MB DDR3 128 bit, 700/1600 MHz, DVI/HDMI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, CrossfireX, HD3D, Lite Retail


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.321,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Radeon HD6750 PCI-EX2.0 1024MB DDR3 128 bit, 700/1600 MHz, DVI/HDMI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, CrossfireX, HD3D, Lite Retail

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6750
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка