AMD Radeon HD4670 PCI-EX Core/Memory 750MHz Core 512MB GDDR3 2000MHz Memory Video Output FunctionDual-link DVI-I x

2.910,00 ден.   Спореди

AMD Radeon HD4670 PCI-EX Core/Memory 750MHz Core 512MB GDDR3 2000MHz Memory Video Output FunctionDual-link DVI-I x


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.910,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Radeon HD4670 PCI-EX Core/Memory 750MHz Core 512MB GDDR3 2000MHz Memory Video Output FunctionDual-link DVI-I x

Рам капацитет 512 MB
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD4670
Бренд на графичка картичка AMD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка