AMD Phenom II X6 1075T 3.00GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

AMD Phenom II X6 1075T 3.00GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

9.361,00 ден.   Спореди

AMD Phenom II X6 1075T 3.00GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX Retail, Black Edition


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.361,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom II X6 1075T 3.00GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX Retail, Black Edition

Брзина на процесор 3.0 GHz
Сокет AM3+
Л1 Кеш 128 KB
Број на јадра на процесор 6
Архитектура на процесорот 64- bit
Термална моќ 125 W
Л3 Кеш 6 MB
Модел на процесор 1075T
Процесор технологија AMD Phenom II X6
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка