AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

9.480,00 ден.   Спореди

AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.480,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX

Брзина на процесор 2.8 GHz
Сокет AM3+
Модел на процесор 1055T
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 6
Архитектура на процесорот 64- bit
Процесор технологија AMD Phenom II X6
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка