AMD Phenom II X4 925 2.80GHz

AMD Phenom II X4 925 2.80GHz

8.219,00 ден.   Спореди

AMD Phenom II X4 925 2.80GHz, 2MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 95W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.219,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom II X4 925 2.80GHz, 2MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 95W, BOX

Л2 Кеш 0.512 MB
Л1 Кеш 128 KB
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 4
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор 925
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка