AMD Phenom 9750 Quad Core 2.40GHz

AMD Phenom 9750 Quad Core 2.40GHz

3.947,00 ден.   Спореди

AMD Phenom 9750 Quad Core 2.40GHz, 4MB Cache, Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.947,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom 9750 Quad Core 2.40GHz, 4MB Cache, Socket AM2+

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка