AMD Phenom 8550 Triple-Core 2.20GHz Socket AM2+

2.399,00 ден.   Спореди

Шифра 34301 - AMD Phenom 8550 Triple-Core 2.20GHz Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34301 - AMD Phenom 8550 Triple-Core 2.20GHz Socket AM2+

Брзина на процесор 2.2 GHz
Број на јадра на процесор 3
Термална моќ 65 W
Архитектура на процесорот 64- bit
Л2 Кеш 1.5 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка