AMD Phenom 8450 Triple-Core 2.10GHz Socket AM2+

AMD Phenom 8450 Triple-Core 2.10GHz Socket AM2+

2.500,00 ден.   Спореди

Шифра 34069 - AMD Phenom 8450 Triple-Core 2.10GHz Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.500,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34069 - AMD Phenom 8450 Triple-Core 2.10GHz Socket AM2+

Л2 Кеш 0.512 MB
Брзина на процесор 2.1 GHz
Термална моќ 95 W
Л3 Кеш 2 MB
Процесор технологија AMD Phenom
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка