AMD Phenom 8250 Triple-Core 1.90GHz Socket AM2+

AMD Phenom 8250 Triple-Core 1.90GHz Socket AM2+

2.450,00 ден.   Спореди

Шифра 34271 - AMD Phenom 8250 Triple-Core 1.90GHz Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.450,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34271 - AMD Phenom 8250 Triple-Core 1.90GHz Socket AM2+

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка