AMD Llano Quad Core A8-3870K, 3.0GHz, 4MB, FM1, 32nm, Integrated Radeon HD 6550D GPU, box

2.171,00 ден.   Спореди

AMD Llano Quad Core A8-3870K, 3.0GHz, 4MB, FM1, 32nm, Integrated Radeon HD 6550D GPU, box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.171,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Llano Quad Core A8-3870K, 3.0GHz, 4MB, FM1, 32nm, Integrated Radeon HD 6550D GPU, box

Сокет FM1
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка