AMD FX-9370 4.40GHz, 8MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 220W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Vishera, 8 Cores, 8 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, without FAN, Black Edition, BOX, FD9370FHHKWOF

13.873,00 ден.   Спореди

AMD FX-9370 4.40GHz, 8MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 220W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Vishera, 8 Cores, 8 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, without FAN, Black Edition, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.873,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD FX-9370 4.40GHz, 8MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 220W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Vishera, 8 Cores, 8 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, without FAN, Black Edition, BOX, FD9370FHHKWOF

Сокет AM3+
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка