AMD® FX-4130, (X4 Socket AM3+, 3800 MHz, L2 cache 2x 2 MB, L3 cache 4 MB)

5.149,00 ден.   Спореди

AMD FX-4130 3.80GHz, 4MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 95W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Zambezi, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, FD4130FRGUBOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.149,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD FX-4130 3.80GHz, 4MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 95W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Zambezi, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, FD4130FRGUBOX

Кеш на процесорот 4 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка