AMD CPU Athlon II X4 641 2.80GHz, 4MB Cache, 100W, Socket FM1, 64-bit, Core Name Liano, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, ADX641WNGXBOX

4.320,00 ден.   Спореди

AMD CPU Athlon II X4 641 2.80GHz, 4MB Cache, 100W, Socket FM1, 64-bit, Core Name Liano, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, ADX641WNGXBOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.320,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD CPU Athlon II X4 641 2.80GHz, 4MB Cache, 100W, Socket FM1, 64-bit, Core Name Liano, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, ADX641WNGXBOX

Сокет FM1
Процесор технологија Athlon II
Брзина на процесор 2.80 GHz
Кеш на процесорот 4 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка