AMD Athlon64x2 7850 Dual-Core 2.80GHZ

AMD Athlon64x2 7850 Dual-Core 2.80GHZ

2.168,00 ден.   Спореди

AMD Athlon64x2 7850 Dual-Core 2.80GHZ, 2MB Cache, Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.168,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon64x2 7850 Dual-Core 2.80GHZ, 2MB Cache, Socket AM2+

Л2 Кеш 1 MB
Брзина на процесор 2.8 GHz
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 2
Архитектура на процесорот 64- bit
Л3 Кеш 2 MB
Процесор технологија AMD Athlon II X2
Модел на процесор 7850
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка