AMD Athlon64x2 7550 Dual-Core 2.50GHz

AMD Athlon64x2 7550 Dual-Core 2.50GHz

1.875,00 ден.   Спореди

AMD Athlon64x2 7550 Dual-Core 2.50GHz, 2MB Cache, Socket AM2+


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.875,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon64x2 7550 Dual-Core 2.50GHz, 2MB Cache, Socket AM2+

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка