AMD Athlon64x2 5200 Dual-Core 2.70GHz

AMD Athlon64x2 5200 Dual-Core 2.70GHz

1.899,00 ден.   Спореди

AMD Athlon64x2 5200 Dual-Core 2.70GHz, 1MB Cache, Socket AM2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon64x2 5200 Dual-Core 2.70GHz, 1MB Cache, Socket AM2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка