AMD Athlon II X4 651K 3.00GHz

AMD Athlon II X4 651K 3.00GHz

4.799,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X4 651K 3.00GHz, 4MB Cache, 100W, Socket FM1, 64-bit, Core Name Liano, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, AD651KWNGXBOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X4 651K 3.00GHz, 4MB Cache, 100W, Socket FM1, 64-bit, Core Name Liano, 4 Cores, 4 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, AD651KWNGXBOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка