AMD Athlon II X4 645 3.10GHz

AMD Athlon II X4 645 3.10GHz

5.940,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X4 645 3.10GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 95W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.940,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X4 645 3.10GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 95W, BOX

Л2 Кеш 0.512 MB
Сокет AM3+
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 4
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор 645
Л1 Кеш 512 KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка