AMD Athlon II X4 630 2.80GHz

AMD Athlon II X4 630 2.80GHz

5.940,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X4 630 2.80GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 95W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.940,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X4 630 2.80GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 95W, BOX

Л2 Кеш 2 MB
Брзина на процесор 2.8 GHz
Л1 Кеш 128 KB
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 4
Архитектура на процесорот 64- bit
Процесор технологија AMD Athlon II X4
Модел на процесор 630
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка