AMD Athlon II X2 260 3.2GHz

AMD Athlon II X2 260 3.2GHz

3.601,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X2 260 3.2GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.601,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X2 260 3.2GHz, 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W, BOX

Л2 Кеш 2 MB
Брзина на процесор 3.2 GHz
Број на јадра на процесор 2
Термална моќ 65 W
Процесор технологија AMD Athlon II X2
Модел на процесор 260
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка