AMD Athlon II X2 245 2.9GHz 2MB L2 Cache

AMD Athlon II X2 245 2.9GHz 2MB L2 Cache

1.999,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X2 245 2.9GHz 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X2 245 2.9GHz 2MB L2 Cache, Socket AM3, 65W

Л2 Кеш 2 MB
Л1 Кеш 128 KB
Број на јадра на процесор 2
Термална моќ 65 W
Архитектура на процесорот 64- bit
Процесор технологија AMD Athlon II X2
Модел на процесор 245
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка