AMD Athlon II X2 220 2.8GHz 1MB L2 Cache

AMD Athlon II X2 220 2.8GHz 1MB L2 Cache

2.822,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X2 220 2.8GHz 1MB L2 Cache, Socket AM3, 65W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.822,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X2 220 2.8GHz 1MB L2 Cache, Socket AM3, 65W

Л2 Кеш 1 MB
Брзина на процесор 2.8 GHz
Сокет AM3+
Број на јадра на процесор 2
Термална моќ 65 W
Архитектура на процесорот 64- bit
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка