AMD Athlon II X2 215 2.7GHz 1MB L2 Cache

AMD Athlon II X2 215 2.7GHz 1MB L2 Cache

2.825,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X2 215 2.7GHz 1MB L2 Cache, Socket AM3, 65W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.825,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X2 215 2.7GHz 1MB L2 Cache, Socket AM3, 65W

Л2 Кеш 1 MB
Број на јадра на процесор 2
Термална моќ 65 W
Процесор технологија AMD Athlon II X2
Л1 Кеш 125 KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка