AMD Athlon 3000+ 939PIN

AMD Athlon 3000+ 939PIN

875,00 ден.   Спореди

Шифра 34072 - AMD Athlon 3000+ 939PIN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 875,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34072 - AMD Athlon 3000+ 939PIN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 12 години

од Ненајавен корисник