AMD A6-Series X3 3500 2.10GHz

AMD A6-Series X3 3500 2.10GHz

3.599,00 ден.   Спореди

AMD A6-Series X3 3500 2.10GHz, 3MB Cache, 65W, Socket FM1, Integrated Graphics AMD Radeon HD 6530D, 64-bit, Core Name Liano, Cores: 3, Threads: 3, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, AD3500O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD A6-Series X3 3500 2.10GHz, 3MB Cache, 65W, Socket FM1, Integrated Graphics AMD Radeon HD 6530D, 64-bit, Core Name Liano, Cores: 3, Threads: 3, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, AD3500OJGXBOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка