AMD A4-Series X2 3300 2.50GHz

AMD A4-Series X2 3300 2.50GHz

2.199,00 ден.   Спореди

AMD A4-Series X2 3300 2.50GHz, 1MB Cache, 65W, Socket FM1, Integrated Graphics AMD Radeon HD 6410D, 64-bit, Core Name Liano, Cores: 2, Threads: 2, Memory Controler Dual-channel DDR3 1066, BOX, AD3300O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD A4-Series X2 3300 2.50GHz, 1MB Cache, 65W, Socket FM1, Integrated Graphics AMD Radeon HD 6410D, 64-bit, Core Name Liano, Cores: 2, Threads: 2, Memory Controler Dual-channel DDR3 1066, BOX, AD3300OJGXBOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка