AMD® A10-7700K X4, Kaveri (3400Mhz, 3800MHz turbo, 196KB total L1 cache, 4MB total L2 cache)

6.418,00 ден.   Спореди

FM2+ Kaveri A10 X4 7700K (PIB) (95W) (3400Mhz, 3800MHz turbo, 196KB total L1 cache, 4MB total L2 cache, Integrated Radeon R7 series, cooling fan, unlocked)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.418,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FM2+ Kaveri A10 X4 7700K (PIB) (95W) (3400Mhz, 3800MHz turbo, 196KB total L1 cache, 4MB total L2 cache, Integrated Radeon R7 series, cooling fan, unlocked)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка