AMD 8GB DDR3-1600 PERFORMANCE DC-KIT

2.990,00 ден.   Спореди

AMD 8GB DDR3-1600 PERFORMANCE DC-KIT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD 8GB DDR3-1600 PERFORMANCE DC-KIT

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка