AMD 5X86 P75

AMD 5X86 P75

1.200,00 ден.   Спореди

AMD 5X86 P75 , 133MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD 5X86 P75 , 133MHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи