AMD 4GB DDR3-1333 ENTERTAINMENT

1.170,00 ден.   Спореди

AMD 4GB DDR3-1333 ENTERTAINMENT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.170,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD 4GB DDR3-1333 ENTERTAINMENT

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка