Amarula 1

1.060,00 ден.   Спореди

Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 351207
UPC: 6001495062669
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Јужна Африка
Категорија : Крем Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.060,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 351207
UPC: 6001495062669
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Јужна Африка
Категорија : Крем Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи