ALTAIR- греач за када

6.490,00 ден.   Спореди

Брз греач за када во бело, светкаво пластично куќиште со метална кука за закачување на ѕид. Со прилагодлив собен термостат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брз греач за када во бело, светкаво пластично куќиште со метална кука за закачување на ѕид. Со прилагодлив собен термостат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка