ALKETA

23.990,00 ден.   Спореди

P8H61-MX SE,Intel Sandy Bridge Core i5-2400 3.10GHz,4 Cores,NVIDIA GT440 1GB,4GB DDR3,1333MHz,500GB,DVD-RW Samsung 22x,Delux


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 23.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P8H61-MX SE,Intel Sandy Bridge Core i5-2400 3.10GHz,4 Cores,NVIDIA GT440 1GB,4GB DDR3,1333MHz,500GB,DVD-RW Samsung 22x,Delux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка