Alfa Elita

Alfa Elita

10.999,00 ден.   Спореди

Alfa Elita 1, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 67кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Alfa Elita 1, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 67кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи