Alfa EK-550 Termo

Alfa EK-550 Termo

10.490,00 ден.   Спореди

Alfa EK-550 Termo, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 195:550:540mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 72%, Гориво...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Alfa EK-550 Termo, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 195:550:540mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 72%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 91кг, Димензии: В:Ш:Д: 780:965:612mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка