Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit

23.999,00 ден.   Спореди

Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, загревње на површина од 90 до 120 м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:330:440mm, 2 одводи f120mm, С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, загревње на површина од 90 до 120 м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:330:440mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 79%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 127.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:700:600mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи