AKKU-ХЕВТАЛКА NOVUS J-214 EA

6.490,00 ден.   Спореди

Акумулаторска хевталка. Двете дополнителни батерии од никел-кадиум овозможуваат долг временски период на работа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Акумулаторска хевталка. Двете дополнителни батерии од никел-кадиум овозможуваат долг временски период на работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка