AKASA АЛУМИНИУМСКА ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ НА ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ 43,2 СМ

3.655,00 ден.   Спореди

Тивката подлога за ладење од алуминиум дава многу повеќе од совршено ладење на вашиот преносен компјутер, не само на трајноста на вашиот преносен компјутер, туку и значително подоброа ергономија при п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тивката подлога за ладење од алуминиум дава многу повеќе од совршено ладење на вашиот преносен компјутер, не само на трајноста на вашиот преносен компјутер, туку и значително подоброа ергономија при пишување. Дополнителниот USB влез може да се користи и за други уреди, како на пример за глувче. Двата вградени вентилатори од 7 сm со 21 dBA и 1800 U/min се тивки и по потреба можат да се исклучат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка