Akai Speaker system SS120A-6688

Akai Speaker system SS120A-6688

16.999,00 ден.   Спореди

Akai Speaker system SS120A-6688, 5.1 wooden, Front speakers 30-100W (4 Ohm), Center speaker 40-80W (4 Ohm), Rear speakers 40-60W (4 Ohm), Subwoofer 30-100W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 30Hz-3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Speaker system SS120A-6688, 5.1 wooden, Front speakers 30-100W (4 Ohm), Center speaker 40-80W (4 Ohm), Rear speakers 40-60W (4 Ohm), Subwoofer 30-100W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 30Hz-300Hz, Frequency response front speakers 40Hz-20KHz, Frequency response rear speakers 80Hz-20KHz, Frequency response central speaker 35Hz-20KHz, 12 meters speakers cable included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка