Akai Speaker system SS110A-308

Akai Speaker system SS110A-308

13.999,00 ден.   Спореди

Akai Speaker system SS110A-308, 5.1 wooden, Front speakers 30-150W (6 Ohm), Center speaker 15-50W (6 Ohm), Rear speakers 15-50W (6 Ohm), Subwoofer 100W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 40Hz-3KHz,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Speaker system SS110A-308, 5.1 wooden, Front speakers 30-150W (6 Ohm), Center speaker 15-50W (6 Ohm), Rear speakers 15-50W (6 Ohm), Subwoofer 100W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 40Hz-3KHz, Frequency resposne front speakers 45Hz-20KHz, Frequency response rear speakers 12Hz-20KHz, Frequency response central speaker 35Hz-20KHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка