Akai Speaker system SS006A-305

Akai Speaker system SS006A-305

17.999,00 ден.   Спореди

Akai Speaker system SS006A-305, Front speakers 30-150W (4 Ohm), Center speaker 10-60W (8 Ohm), Rear speakers 10-50W (4 Ohm), Subwoofer 150W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 40Hz-2KHz, Frequency r...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Speaker system SS006A-305, Front speakers 30-150W (4 Ohm), Center speaker 10-60W (8 Ohm), Rear speakers 10-50W (4 Ohm), Subwoofer 150W (4 Ohm), Frequency response subwoofer 40Hz-2KHz, Frequency response front speakers 55Hz-20KHz, Frequency response rear speakers 75Hz-20KHz, Frequency response central speaker 75Hz-20KHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка