Akai Car speakers CSP-693C

Akai Car speakers CSP-693C

1.299,00 ден.   Спореди

Akai Car speakers CSP-693C, 3 way, Elipse, 15cm x 23cm, 45Hz-20KHz, 150W, 4Ohm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Car speakers CSP-693C, 3 way, Elipse, 15cm x 23cm, 45Hz-20KHz, 150W, 4Ohm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка